Vi som gör det

När vi går in i projekt så får vi tunnelseende.

Engagemang är ju självklart att man har när man arbetar med kunder. Men vi blir ofta så engagerade i de projekt vi deltager i att vi internt måste ruska om oss själva så vi även sköter om övriga frågeställningar som dyker upp utanför de projekt vi arbetar med. Detta är ju ibland både positivt och negativt såklart. Alla som arbetar hos oss har en otrolig förmåga att hjälpa våra kunder att nå den bästa lösningen, det bästa resultatet utifrån kundens perspektiv. Det låter säkert som en klyscha men är sant. Vi sätter oss verkligen in i våra kunders situation och arbetar hårt för att verkligen förstå vad som kan ge bäst resultat och levererar inte bara ett projekt. Och vi anställer bara människor som vi vet kan vara kundnära, värdeskapande och som vill skapa hög kundnytta. 

Om ni vill ha en partner som är mer än engagerad, som verkligen vill hjälpa er som kund att nå era resultat och som inte ger sig innan detta är uppfyllt, då kanske vi passar ihop och kan driva ett framgångsrikt projekt tillsammans. Nedan finner ni några av våra medarbetare. Kontakta någon av dem och fråga hur det går till att vara kund till Zync.

Daniel Evers
Försäljning/Verksamhetskonsult
+46 (0)708 406700
daniel.evers@zync.se

Anders Larsson
Konsult / CRM-expert 
+46 (0)735 196304
anders.larsson@zync.se

Hans Sandén
Försäljning/Lösningsarkitekt 
+46 (0)704 151920
hans.sanden@zync.se

Martin Ahlborn
Konsult / CRM-expert 
+46 (0)735 196302
martin.ahlborn@zync.se

Stefan Simonsson
Teknisk försäljning/Lösningsarkitekt
+46 (0)703 784475
stefan.simonsson@zync.se

Erik Toresson
CRM-utvecklingsansvarig 
+46 (0)735 196306
erik.toresson@zync.se

Ulf Davidson
Försäljning/Verksamhetskonsult 
+46 (0)733 129425
ulf.davidson@zync.se

Håkan Ribbershed
Supportchef 
+46 (0)725 014949
hakan.ribbershed@zync.se

Image

Göteborg
Östra Hamngatan 46-48
411 09 Göteborg

Stockholm
Regeringsgatan 109
111 39 Stockholm

Kalmar
Storgatan 28
392 32 Kalmar

Malmö
Stjärnplan 3
216 18 Malmö